Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Кішкотерапія - правда чи вигадка?

Действітельнолі кішки лікують хвороби?

Вчені з Лондонського Інституту лікувальних методів впливу так, це були британські вчені випадково відкрили лікувальний ефект, яким володіють кішки. У лабораторію, де стояв генератор струму низької частоти, зайшла кішка на ім'я Марта. Коли кішка проходила повз генератора, датчики зашкалило. Вимірявши електромагнітне поле кішки Марти, британські вчені з'ясували, що воно дуже сильне, і кішку можна успішно використовувати замість дорогого генератора.

Вчені на той момент якраз перевіряли вплив струмів низької частоти на хронічні запальні захворювання у людей. Результати їх експериментів показали, що ефект є - і від генератора і від кішки.

Кішки лікують людей, кішкотерапія

Як лікують кішки?

  1. Кішки генерують електромагнітне поле низької частоти, ефективно допомагає при лікуванні запальних захворювань
  2. «Котячий масаж» (коли кішка випускає кігті і перебирає лапками) порівнюють з рефлексотерапією.
  3. Котяче бурчання заспокоює нерви і розслабляє.
  4. Деякі кішки вміють визначати хворі місця господаря. Наприклад, мешканку Великобританії Венді Хамфрейс насторожило, що кішка постійно намагається лягти їй на праву грудь. Жінка звернулася до лікаря і як раз вчасно - в її правій груді почала формуватися пухлина. Так що кішка врятувала свою господиню від дуже серйозних проблем.
  5. Відомі випадки, коли кішка лягає на хворе місце і знімає біль.
  6. Кішки постійно піднімають настрій своїм господарям, а це надзвичайно корисно для здоров'я.

Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр