Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Sape.ru Ссылки

Найдовший у світі кіт

Трабл разом зі своєю племінницею Зуї. Зуї - звичайного для саван розміру

 

Найбільший в світі кіт по імені Трабл належить до породі савана (помісь сервала і домашньої безпородної кішки), йому 3 роки. Довжина трабли від задніх лап до плечей становить 48 сантиметрів. Важить кіт зовсім небагато для своїх розмірів - усього близько 9 кг, - оскільки постійно бігає і взагалі веде досить активний спосіб життя.

Детальніше: Найдовший у світі кіт

У світі стало на 4 білих тигра більше!

Білі тигри

Четверо здорових білих тигренят - три хлопчики і одна дівчинка - народилися недавно в Ялтинському зоопарку у тигриці Тигрюлі і тигра Патріса. Співробітники зоопарку довго приховували вагітність Тигрюлі, пам'ятаючи її недавню помилкову вагітність. Найменший кошеня важить півкілограма, а найбільший - все 1300 грам. Один з малюків (на фото - другий ліворуч) - практично альбінос, смужок у нього майже немає. Білі тигри - це величезна рідкість (їх близько 130 особин у усьому світі), Тому, поява на світ кожного нового білого тигреня - велике щастя.

Детальніше: У світі стало на 4 білих тигра більше!

Японська мода добралася до Австрії

Три роки знадобилося японці Такако Ісіміцу для того, щоб узгодити з владою і санітарно-гігієнічними службами австрійської столиці відкриття котячого кафе. У новому кафе вже «працюють» п'ятеро хвостатих співробітників. котяче кафе відразу ж став популярним і у туристів і у місцевих жителів.

Детальніше: Японська мода добралася до Австрії

Котяче кафе в Токіо

Ось це і є знамените японське кет-кафе. А ви б зайшли в таке випити чаю?

У Москві відкриється Храм Кішки

Культурних Храм Кішки, постороенние за проектом дресирувальника Юрія Куклачова, повинен з'явитися в Москві вже в вересні 2012 року. 

Верхній поверх Храму займе так званий Сад кішки, де можна буде поспостерігати за поведінкою кішок різних порід в досить антуражності обстановці. Перські кішки будуть лежати на перських килимах, сибірські - в сибірському куточку, а для американських порід побудують мініатюрний Манхеттен. 

Детальніше: У Москві відкриється Храм Кішки

Кот миє посуд

Кот Бася миє посуд (відео):

Відео, яке господарі кота Баси виклали на ютуб, стало хітом дуже швидко. на відеозаписі молодий кіт класичного серополосатого кольору старанно тре лапками стоїть в раковині тарілку. Кота абсолютно не бентежить що ллється з крана цівка води і люди з відеокамерою, які коментують його дії.

Детальніше: Кот миє посуд

Знайди смугастого кота

знайди кота

дивитися відповідь