Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

П'яний барнаулец пограбував квартиру, але перед відходом погодував кота

П'яний житель Барнаула повертався додому і вирішив по шляху пограбувати розташовану на першому поверсі квартиру. Озброївшись лопатою неодноразово судимий громадянин зламав вікно і проник в всередину. Порившись в столі він знайшов там 120 000 рублів готівкою і вже збирався йти, але не тут-то було. На зустріч грабіжникові вийшов голодний котик.

Кот Саймона з мискою

Суворе серце бувалого рецидивіста не витримало цього сумного видовища. Злодій поліз в хазяйський холодильник, дістав звідти котячий корм і насипав його в тарілку, яку потім поставив на диван. Після цього грабіжник, з почуттям виконаного обов'язку покинув місце злочину тим же шляхом - через вікно.

У кота голодний обморок

Повернувшись на Батьківщину додому господар квартири відразу ж виявив пропажу грошей і підозріло ситого кота. Злодія затримали по гарячих слідах, йому загрожує до шести років позбавлення волі. Як повідомили в прокуратурі Барнаула, зворушлива турбота про голодному котика не є пом'якшувальною обставиною, до того ж у чоловіка не погашена минула судимість.

Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр