Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Sape.ru Ссылки

У Москві відкриється Храм Кішки

Культурних Храм Кішки, постороенние за проектом дресирувальника Юрія Куклачова, повинен з'явитися в Москві вже в вересні 2012 року. 

Верхній поверх Храму займе так званий Сад кішки, де можна буде поспостерігати за поведінкою кішок різних порід в досить антуражності обстановці. Перські кішки будуть лежати на перських килимах, сибірські - в сибірському куточку, а для американських порід побудують мініатюрний Манхеттен. 

У Храмі також можна буде взяти уроки дресури кішок і собак, пограти з кошенятами, відвідати заняття психолога (для дітей і батьків), під час яких, звичайно ж можна спілкуватися з кішками. Для алергіків проводитимуться спеціальні заняття з дихальної гімнастики, що допомагають спілкуватися з кішками і не відчувати при цьому фізичного дискомфорту. 

Куклачов сподівається, що в його храмі буде цікаво людям будь-якого віку і віросповідання. «Цар Соломон разом з красунею-дружиною привіз з Єгипту кота, якому було дозволено спати в його спальні. А пророк Мухаммед відрізав рукав своєї мантії, на якому заснув його улюблений кіт, щоб не розбудити тварину », - розповідає знаменитий дресирувальник.

Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр