Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Кота з британського уряду запідозрили в шпигунстві

Почнемо по порядку: на сьогоднішній день в британському уряді живуть і працюють троє котів. Як бачимо проблема мишей варто в Великобританії дуже гостро.

Кот Ларрі, про якого ми писали раніше, за свою кар'єру зловив всього одну мишу і замість того, щоб виконувати покладені на нього обов'язки щодо захисту уряду від гризунів, вважає за краще ніжитися на сонечку і спати на столах. За таку неефективну роботу британський прем'єр звільнив Ларрі. Звичайно ж звільнення було чисто формальним і кіт залишився жити в уряді і продовжив спати там, де йому подобається. Ось цей красень:

кіт Ларрі з британського уряду

На місце Ларрі призначили молоду і подає великі надії кішку Фрею. Фрея відмінно ловить мишей, і, на відміну від Ларрі, зовсім лінива. Однак якось вона вийшла погуляти ... і не з'являлася на робочому місці два роки. Поверненню Фреи зраділи, але ось її безвідповідальність викликала деякі нарікання у членів уряду. На жаль ми не знайшли в інтернеті фотографію Фреи, тому пропонуємо вам ще раз подивитися на Ларрі, у нього гарний грецький профіль:

кіт Ларрі в уряді Великобританії

І, нарешті, в квітні цього року на посаду найголовнішого мишолова уряду прийняли кота на ім'я Палмерстон. Кот отримав своє ім'я на честь колишнього прем'єр-міністра Великобританії лорда Палмерстона і відразу ж приступив до роботи. Все йшло добре, миші тремтіли від жаху, Ларрі спав, Фрея і Палмерстон полювали ...

І ось днями член консервативної партії Кіт Сімпсон засумнівався в патріотизмі Палмерстона. Не відомо, чи що навело його на подібні підозри, проте сказав він наступне: «Чи проходив Палмерстон перевірку у служби безпеки і в центрі урядового зв'язку? Чи можете ви запевнити парламент і самих параноїдальних прихильників виходу з ЄС, що Палмерстон - британець і він не є "кротом", що працює на Європейську комісію? »Міністр закордонних справ Філіп Хеммонд тут же заступився за Палмерстона і запевнив, що немає ніяких причин сумніватися в його вірності. «Він точно не агент, і я можу запевнити вас, що Палмерстон пройшов всі перевірки,» - сказав Хеммонд. Він також зазначив такий важливий момент, як 100-відсоткове присутність Палмерстона на робочому місці, і те, що за недовгий час своєї роботи кіт встиг зловити вже трьох мишей. Загалом непорозуміння благополучно вирішилося і кіт Палмерстон спокійно продовжив виконувати свої обов'язки. А ось і він сам:

кіт з британського провітельства

Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр