Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Кот під водою

Перше в світі занурення кота під воду відбулося на Білому морі в дайв-центрі «Полярний круг». Першопрохідцем в підводному світі став один з котів дресирувальника Юрія Куклачова.

Cat_05.jpg

Коту ретельно спроектували дайверський костюм. Спочатку передбачалося підготувати йому костюм мокрого типу, з вільними лапами і хвостом, проте випробування показали, що з мокрими лапами коти відчувають себе незатишно. В результаті коту пошили повністю сухий костюм. Особливу складність при виготовленні костюма представляв «хвостовій рукав», призначений, зрозуміло, для хвоста.

Cat_07.jpg

Оскільки навчити кота дихати через загубник не представлялося можливим, його костюм сам по собі заповнений повітрям, а на голові у нього прозора сфера. Вага необхідного спорядження вийшов досить великим і непідйомним для кота, тому спускали його в воду як професійного водолаза, за допомогою крана.

Cat_14.jpg

Під водою кіт подорожував разом з людиною. Занурення тривало 30 хвилин, кіт відчував себе добре, з цікавістю дивився на навколишнє оточення і в цілому залишився задоволений. У авторів незвичайного проекту є бажання продовжити підводні подорожі в компанії кота, так що чекаємо від них новин.

Cat_26.jpg

Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр