Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Британський прем'єр звільнив кота

британський прем'єр-міністр провів серед своїх підлеглих жорстку чистку. В результаті був звільнений знаменитий на всю Великобританію кіт Ларрі - начальник Відділу по боротьбі з мишами.

Кот Ларрі, що вважалися відмінним мишолови, був узятий з притулку півтора роки тому. Резиденцію прем'єра просто долали миші, і одного разу це навіть призвело до конфузу - один з гризунів потрапив в об'єктив телекамери. Новоспечений начальник мишачого відділу по початку добре проявив себе, тут же піймав одну миша.

Відділ по боротьбі з мишами

Однак, дуже швидко Ларрі погладшав, зледащів, і взагалі перестав звертати на мишей увагу. Замість того, щоб виконувати свої посадові обов'язки - охороняти уряд від гризунів, - хвостатий чиновник цілими днями грівся на сонечку і спав.

І одного разу чаша терпіння прем'єр-міністра була переповнена. Увійшовши до кабінету, де явно чулася мишача метушня, він виявив начальника мишачого відділу, мирно розваленого на дивані. На вимоги свого боса негайно прокинутися і приступити до роботи, Ларрі ліниво розплющив одне око, невдоволено нявкнув, і продовжив відпочинок.

Відділ по боротьбі з мишами

Вгадайте, скільки мишей Ларрі зловив за час своєї роботи в уряді? Правильна відповідь: всього одну.

На місце Ларрі прем'єр взяв молоду, але подає великі надії кішку на ім'я Фрейя. Ларрі продовжує жити в резиденції на Даунінг-стріт, але вже просто в якості загального лібімца, а не серйозного чиновника.

Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр