Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Розроблено нашийник-перекладач з котячої мови (відео)

Американська лабораторія Temptation Lab розробила пристрій-аналізатор котячого нявкання. Пристрій вбудовано в роздрукований на 3D-принтері нашийник, називається все це Catterbox.

Співробітники лабораторії вивчили безліч звуків, складових котячий язик, і перевели їх на англійська. Ось так виглядає цей нашийник-перекладач з котячого:

Нашийник-перекладач з котячої мови Catterbox

Відомо, що більшість звуків, що видаються домашніми кішками, призначається для людей. Кішки, що живуть на вулиці, не особливо говіркі, а ось домашні котики і кішечки успішно маніпулюють людьми за допомогою різноманітних котячих слів. Правда, іноді між ними і нами все ж виникає певне непорозуміння. Нашийник Catterbox покликаний вирішити ці труднощі перекладу. Ось як це виглядає на практиці:

А взагалі питанням перекладу з котячого мови на людську люди займаються вже давно і досить серйозно. Шведські вчені з Lunds Universitet в м Лунд вже кілька років записують різноманітні звуки, що видаються котами і кішками по всьому світу, і вивчають їх кореляцію з котячими емоціями. Вчені планують навчитися переводити з котячого до 2021 року.

Кот каже по-котячому

Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр