Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Три причини завести кота-робота

ВЯпоніі ви можете купити незвичайне домашня тварина - кота-робота на ім'я некор (NeCoRo). Зовні він виглядає так само, як звичайний домашній кіт, у нього м'яка пухнаста шерстка, кіт вміє нявкати і шипіти. По всьому тілу кота-робота розташовані тактильні сенсори, чує він вухами, а бачить, як не дивно, носом (візуальні сенсори знаходяться там). Кот поки не вміє ходити, зате може вставати на лапки, сідати, потягуватися і махати хвостом. Кот-робот видає 48 різних звуків, вміє висловлювати різний настрій, любить, коли його чешуть за вушком. Варто некор півтори тисячі доларів.


кіт-робот Necoro

Отже, ось три причини завести собі цього кота-робота:

1. вине можете дозволити собі завести кота

Тоді кіт-робот Necoro був розроблений спеціально для вас. Жителі мегаполісів часто не можуть мати домашніх тварин з тих чи інших причин: умови оренди житла, алергія, відсутність часу на догляд і т.п. В цьому випадку кіт-робот стане відмінним виходом з положення. Він м'який, ласкавий і поводиться практично як справжній кіт.

До речі, в Японії повсюдно поширені досить жорсткі вимоги до орендарів і власників житла, - тварин не можна тримати в міських квартирах, тільки в приватних будинках, - так що поява кота-робота саме там було цілком очікувано.

2. Видавно мрієте дружити з роботом

І ось вам відмінна можливість! Це робожівотное досить розумне, щоб з ним було цікаво. Робот-кіт реагує на те, як ви поводитеся з ним, оскільки вміє висловлювати безліч емоцій - нявкає, муркоче, бурчить, шипить, лащиться і ображається. Майбутнє вже тут, чому б не спробувати з ним подружитися?

3. Робототерапія

Одне з цікавих наукових напрямків, що виникли в нашому столітті, - це роботопсихолог, зокрема, робототерапія. На думку вчених, що працюють в цій сфері, спілкування з робокотом благотворно впливає на самопочуття пацієнтів, хворих на синдром Альцгеймера і різними формами старечого недоумства. Кот надає на них заспокійливо вплив, люди стають спокійнішими, відчувають позитивні емоції, починають виявляти цікавість до життя. Також некор добре підходить для одиноких людей похилого віку, яким було б важко доглядати за справжнім тваринам.
В цілому, діапазон застосування кота-робота досить широкий. Діти сприймають його як іграшку, а багато дорослих - як друга і домашнього терапевта.


Якщо вам цікаво, як поводиться справжній робот-кіт, подивіться це відео:

Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр