Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Незвичайні пам'ятники котам і кішкам

В Абакані є пам'ятник котам, які крадуть сосиски.


пам'ятник коту


Пам'ятник 150-ти річчя батареї опалення в Самарі.


пам'ятник коту


У цього пам'ятника є ціла легенда. Колись давним давно в Ризі жив один купець. Його з невідомих причин вперто не хотіли приймати в Торгову Гільдію і він сильно образився на колег. Щоб висловити їм свою зневагу він поставив на даху свого будинку скульптури котів із задертими хвостами. Коти були повернені спиною до будівлі Гільдії, і їх підняті хвости як би натякали ...


пам'ятник коту


А це кіт Єлисей і кішка Василина з Санкт-Петербурга. Їх скульптури встановили в пам'ять про блокадних кішках, привезених з Ярославської області для порятунку міста від щурів. Є повір'я, що якщо кинути монетку на підвіконня до Єлисея або Василини, то буде вам удача у всьому.


пам'ятник коту


Пам'ятник кішці, Мельбурн, Австралія. Дивні люди, які живуть з іншого боку Землі і ходять догори ногами, встановили ось такий пам'ятник:


interesting_2012071611525937.jpg


Пам'ятник коту Семену в Мурманську. Кот Семен втратив своїх господарів в 1987 році по дорозі з Москви до Мурманська. його шукали усім світом, підключили до пошуків волонтерів ... Облізлий і змарнілий Семен прийшов додому сам, через шість років.


пам'ятник коту


І наостанок трохи дивного. Котолавочка і котоплощадка для дітей, місце не відомо.


пам'ятник коту

пам'ятник коту

пам'ятник коту

Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр