Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Кішка пограбувала рибний магазин у Владивостоці

Сіра кішка проникла в вітрину магазину морепродуктів в місті Владивостоці. Відвідувачі магазину зняли на відео, як вона з апетитом поглинає морепродукти і рибу. Після цього всю продукцію, що знаходилася в вітрині, вилучили, а в холодильнику провели дезінфекцію. Значна частина упаковок продуктів була розірвана, частина - з'їдена. Збиток, нанесений кішкою, оцінили в 63 тисячі рублів.

Винуватиця події незабаром була виявлена ​​адміністрацією магазину. Вона сиділа неподалік від нього і доїдала викрадені з магазину морепродукти. Власники магазину були вкрай незадоволені, але незабаром у кішки знайшлися захисники.

Місцевий хокейний клуб «Адмірал» погодився відшкодувати збитки, завдані кішкою і взяв її до себе в якості талісмана. Спочатку кішку прийняли за кота, тому хокеїсти дали їй кличку Матроскін. Коли з'ясувалося, що Матроскін - це кішка, ім'я все одно вирішили залишити.

Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр