Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Що подивитися в Японії? Кет-кафе.

Домашніх тварин в Японії прийнято любити і балувати. Але, на жаль, багато жителів мегаполісів не можуть дозволити собі завести чотириногого улюбленця - високий податок на утримання тварин вдома, плюс строгі правила цього змісту стають для них непереборною перешкодою.

А в більшості багатоквартирних будинків заводити собак або кішок і зовсім строго заборонено, тому що тварини можуть потурбувати сусідів або перешкодити їм відпочивати. Працьовиті японці, потребують ввечері в повноцінний відпочинок - це факт, але як же бути тим, хто любить кішок, але з об'єктивних причин, не може заводити домашніх тварин?

Для таких людей в Країні Вранішнього Сонця існують спеціальні кет-кафе, де можна відпочити і пограти з «пухнастими» співробітниками. В одному кафе, як правило, «працюють» 15-20 кішок. Раніше вони всі були бездомними, але добрі власники кет-кафе, підібрали їх, нагодували і забезпечили роботою. У кожного «працівника» є свій будиночок, миска і засоби гігієни. Роботодавець піклується про здоров'я своїх «співробітників» - кожен з них проходить регулярні медичні огляди і знаходиться під наглядом штатного ветеринара.

котяче кафе

Відвідувачі кафе грають з кішками, садять їх собі на коліна, або просто спостерігають за киплячій навколо котячої життям. У кет-кафе строго заборонено будити заснулу кішку і змушувати кішку робити те, що їй не хочеться.

котячі кафе існують в Японії вже більше семи років, найпершим було кафе Neko в Осаці. На сьогоднішній день таких закладів у всій країні вже понад 100 (тільки в окремо взятому Токіо їх вже 20 штук).

Котячі кафе часто відвідують менеджери і клерки, студенти та просто самотні люди. Час, проведений в кет-кафе, варто 5-18 доларів, додатково оплачуються замовлені напої і підключення до Інтернету (без якого японці не можуть обійтися ніде).

Котяче кафе - це чудове рішення відразу декількох проблем сучасного мегаполісу, таких як:

  • зростання числа бродячих кішок;
  • самотність людини у великому місті;
  • сезонні депресії.

Всі ті ж самі проблеми є і в російських мегаполісах. Може, і нам пора відкривати кет-кафе?

Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр