Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Абиссинская порода кішок

абиссинская кішкаабиссинская порода кішок зародилася в Ефіопії (яка раніше називалася Абіссінії). Прабатьком сучасних абиссинцев став кіт «кролячого» забарвлення по кличці Зула, привезений своїм господарем-англійцем з Абіссінії до Великобританії в 1868 році.

Кішки абіссінської породи - Це дрібні короткошерсті кішки стрункої статури з добре розвиненою мускулатурою. У абіссінок невелика голова з відносно великими широко розташованими вухами. Мигдалеподібні очі (як правило, жовтого, або зеленого кольору) підведені темним контуром. Ніс прямий, середньої довжини, стопа немає. У абіссінок коротка, але витончена шия, добре розвинені спина і груди, досить великий хвіст. Ноги довгі або середні, але, при цьому, самі лапи досить маленькі, через що виникає враження, що кішка стоїть «навшпиньки».

Забарвлення абіссінської кішки

Візитна картка абиссинской породи кішок - Це незвичайне забарвлення, який отримав назву тикинг.

тикинг - Це таке забарвлення шерсті, коли кожен волосок розфарбований декількома смужками різних кольорів (як правило, темних і світлих).

У абіссінок зустрічається як подвійний, так і потрійний тикинг (останній варіант кращий). Завдяки тикингу одноколірна вовна кішок абіссінської породи виглядає шовковистою і переливчастої. Шерсть абіссінок особливого догляду не потребує.

абиссинская кішкаВаріантів забарвлення абіссінської кішки кілька. Найвідоміший і найдавніший з них - це «кролячий», або дикий забарвлення (схожий на забарвлення дикого кролика). Раніше, коли порода тільки зароджувалася, абіссінок так і називали - «кролячі кішки». Шерсть «кролячих» абіссінок червоного кольору з чорним, або темно-коричневим тикингом. Інші варіанти забарвлення абіссінської кішки - це червоний, блакитний і Фавн (бежево-жовтий). За стандартом породи забарвлення повинне бути рівномірним, не допускаються ніякі плями і відмітини (за винятком білої плями на підборідді). Тому, якщо ви вирішили купити собі справжню абіссінську кішку, зверніться до заводчикам. Чистопородні абіссінки незрівнянні!

Характер абіссінської кішки

Характер абіссінської кішки практично ідеальний. Абіссінки надзвичайно активні, грайливі і ласкаві. Вони легко уживаються з іншими тваринами і пристосовуються до життя в міській квартирі. Котів цієї породи не складно виховувати, проте вони дуже товариські і вимагають до себе підвищеної уваги. Вони «неговіркі», не кричать навіть під час тічки. Абіссінки вкрай аристократичні і витончені, володіють вродженою грацією, тому зачаровують з першого погляду. «Закохавшись» в цю породу одного разу, ви вже назавжди залишитеся її шанувальником.


Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр