Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Мейн-кун

Історія породи мейн-кун

мейн кун фотоМейн-куни родом ізштата Мен (США), назва породи перекладається буквально як «Менська єнот»: «maine» - назва штату Мен, «coon» - друга частина слова «racoon», що означає «єнот». Порода кішок мейн-кун з'явилася в 1861 році, після тріумфального виступу кота по кличці Капітан-Дженкс-з-Морський-Кавалерії на виставках в Бостоні і Нью-Йорку.

Існує безліч романтичних легенд про походження мейн-кунів від диких єнотів і навіть від рисі, але, звичайно ж, ці історії не мають відношення до реальності.

Опис породи мейн-кун

Відмітна риса кішок цієї породи - їх розміри, адже це найбільша порода домашніх кішок з усіх існуючих. Максимальна зареєстрована довжина кота мейн-куна - 1 метр 23 сантиметри. Середня вага котів цієї породи - 12 кілограм, кішок - 8 кілограм. Навіть вага семиденного кошеня породи мейн-кун вже становить 180-230 грамів (проти звичайних 70-100 грам у інших порід). Однак ростуть мейн-куни довго - до 2-2,5 років. Рекордний вага кота цієї породи становить 15 кілограм.

мейн кун фото

Тіло кота або кішки породи мейн-кун велике, широке, мускулисте. Лапи середні, масивні, між подушечками помітні пучки вовни. Хвіст довгий, пухнастий. Шерсть густа і довга, проте, особливого догляду вона не вимагає. Очі великі, трохи розкосі, жовтого або зеленого кольору. Вуха великі і широкі, на кінцях пензлика. Відстань між вухами має становити не більше ширини одного вуха. Зізнаються всі можливі забарвлення крім шоколадного, коричневого і акромелоніческіх забарвлень.

У кішок породи мейн-кун незвичайний голос, який не переплутати ні з чиїм іншим.

Характер кішок породи мейн-кун

мейн кун фотоМейн-куни хороші мисливці, люблять воду, легко піддаються дресируванню, охоче користуються Когтеточку. Про кішок цієї породи часто говорять, що в минулому житті вони були собаками - настільки у них хороші здібності до навчання. Якщо ви хочете купити кошеня породи мейн кун, обов'язково врахуйте, що йому необхідно великий простір і можливість багато бігати і активно грати. Мейн-куни, на відміну від багатьох інших кішок, не люблять вузькі проходи, тому не схильні ховатися у важкодоступних місцях. Люблять сидіти на узвишші. В цілому мейн-куни, грайливі, веселі і товариські. Легко ладнають з усіма членами сім'ї, а ось до гостей спочатку ставляться насторожено.

Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр