Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Європейська короткошерста порода кішок

Історія європейської короткошерстої породи кішок

Європейська короткошерста порода була виведена шведськими, данськими інорвежскімі селекціонерами в першій половині XX століття. Найпершого європейського короткошерстного кота звали Вастлом фон дер Колюнг, він успішно виступив на Берлінській Фелінологічні виставці в 1932 році, після чого порода і була офіційно прізанана. Кіт був сріблясто-мармурового забарвлення і, як підкреслив його власник, відмінно ловив мишей і щурів. Взагалі селекціонери виводили європейських короткошерстих котів і кішок як видатних мишоловів і щуроловів. Останньою визнала породу Великобританія, через її схожість з британської короткошерстої.

Європейська короткошерста порода кішок

Зовнішній вигляд європейських короткошерстих кішок

У європейських короткошерстих кішок сильне мускулисте тіло, розвинена грудна клітка і округла голова з широко поставленими вухами. Хвіст середньої довжини, звужується донизу. Очі круглі, колір однорідний і гармонує із забарвленням шерсті. Вимоги до окрасу більш ніж лояльні, допускається безліч варіантів і основна умова - він не повинен мати сліди забарвлень, характерних для інших котячих порід. Зазвичай розплідники європейських короткошерстих кішок виділяють якийсь один окрас і дотримуються саме його в процесі розведення. Взагалі зовнішній вигляд європейської короткошерстої породи знаком всім з дитинства - це звичайнісінькі дворові коти і кішки, що живуть з нами пліч-о-пліч вже багато років.

Європейська короткошерста порода кішок

Характер європейської короткошерстої кішки

Ці кішки ласкаві і грайливі, вони хороші мисливці - гонитва за здобиччю у них в крові, адже колись їх виводили, в тому числі, і за цією ознакою. З віком європейці стають спокійнішими і ледачими, хоча, при необхідності, можуть продемонструвати хорошу реакцію і швидкість. Вони доброзичливі, товариські, прив'язуються до людей і вміють наполегливо вимагати уваги. Європейські короткошерсті кішки добре відчувають обстановку в сім'ї і в чомусь навіть копіюють поведінку людей. Наприклад, якщо господарі часто сваряться і в будинку в цілому неспокійно, кішка теж стає нервовою і агресивною. Але якщо ваша європейська красуня стала мирною і лагідною, значить у вас вдома затишно і комфортно.

Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр