Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Щеплення кішкам. Поширені запитання.

Делатьлі щеплення домашнім кішкам?

Робити, обов'язково. Навіть якщо ваша тварина не виходить на вулицю, воно все одно схильне небезпеки заразитися одним з небезпечних захворювань. Інфекція може легко проникнути в ваш будинок, наприклад, на підошвах взуття. Якщо ваша кішка буває на вулиці (на дачі), контактує з іншими тваринами, бере участь у виставках, ймовірність зіткнення з інфекцією збільшується багаторазово.

Як підготувати кішку кпрівівке?

Перед щепленням кішці потрібно дати глистогінні. Це потрібно зробити за 10-15 днів до передбачуваної вакцинації. Якщо не проглістогоніть кішку перед щепленням, вакцина від сказу може не подіяти.

До речі, по ветеринарним нормам глистогінних кішку потрібно один раз в квартал. Крім того, блохи є переносниками глистів, тому якщо ви помітили їх у свого тваринного - обов'язково позбудьтеся від них. Обробку від бліх регулярно проводити не потрібно, тільки в разі потреби.

кіт доктор

Як часто потрібно робити щеплення кішці?

Графік щеплень для домашніх кішок наступний: ввозрасте 8-9 тижнів кошенятам робиться перше щеплення від панлейкопении (чумки), ринотрахеїту та каліцівіруси. Через 3-4 тижні - ще 2 щеплення (від тих же захворювань і від сказу). Надалі вакцинація проводиться раз на рік.

Від чого залежить ціна щеплень для кішки?

Вартість щеплень для кішки залежить від того, чи плануєте ви вивозити кішку куди-небудь або брати участь у виставках. Набір необхідних щеплень для кішки, що не залишає межі квартири, коштує дешевше. Якщо ви плануєте виїзд за кордон разом з кішкою або участь у виставці, вам потрібно зробити більш дорогий набір щеплень і в обов'язковому порядку оформити їй ветеринарний паспорт.

Дивіться також:

Які щеплення потрібні кішці?

Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр