Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Стерилізація кішок. Поширені запитання.

Кішка повинна народити хоча б один раз?

Якщо ви не плануєте зводити свою домашню кішку, оптимальним рішенням буде зробити їй операцію зі стерилізації. Всупереч поширеній думці кішка зовсім не повинна народити хоча б один раз в життя «для здоров'я». Тому постарайтеся не затягувати з операцією - порожні тічки шкідливі.

кішка

Але якщо ви хочете один чи кілька разів завести кошенят, а потім вже зробити кішці операцію по стерилізації - ніякої проблеми в цьому немає. Єдиний момент, який ви повинні знати: стерилізація вже народжували кішки обов'язково повинна включати в себе видалення і матки і яєчників. Якщо кішка не народжувала, іноді видаляють тільки яєчники, а матку залишають (хоча це не є оптимальним варіантом - краще видаляти всі).

Коли кішкам роблять операцію постерілізаціі?

Операцію краще всього робити після настання статевого дозрівання, зазвичай це відбувається в 7-9 місяців. Небажано вести тварину на операцію прямо під час тічки - дочекайтеся її закінчення. Якщо з якихось причин вашій кішці не робити щеплення, обов'язково зробіть їх, і тільки потім записуйтеся на операцію. Після наркозу організм кішки буде ослаблений, відповідно небезпека підхопити інфекцію, навіть при дотриманні всіх запобіжних заходів, підвищується. Не ризикуйте зайвий раз, зробіть все за правилами.

Скільки коштує стерилізація кішки?

Вартість операції постерілізаціі кішки залежить від того, яка саме операція буде проводитися (видалення матки і яєчників або тільки яєчників), наявності додаткових досліджень перед операцією (наприклад, узі серця), післяопераційної реабілітації (кішка буде відходити від наркозу в ветклініці, або її віддадуть вам відразу після операції). У будь-якому випадку вибір ветклініки для стерилізації кішки - не той випадок, коли варто відштовхуватися від ціни. Збирайте інформацію розпитуючи своїх знайомих, читаючи місцеві форуми, в загальному, - шукайте хорошу ветклініки і досвідчених лікарів.

Як підібрати корм для стерилізованої кішки?

У лінійці будь-якого професійного корму є продукція, розроблена для стерилізованих кішок. Купуйте своїй кішці хороший корм і ви уникнете можливих проблем зі здоров'ям. Вкрай не рекомендується годувати стерилізовану кішку кормами економ-класу (Віскас, Кітекет, і т.п.).

Дивіться також:

Чи потрібно стерилізувати кішку?

Стерилізація кішки. До і після.

Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр