Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Як допомогти кішці схуднути?

 

У нормі ребра кішки покриті тонким шаром жиру, але легко прощупуються, а талія явно виражена. Якщо подивитися на кішку, що має нормальну масу тіла, збоку, то можна побачити, що живіт у неї підтягнутий і не провисає. А ось якщо животик висить, а талія не проглядається, кішечці пора на дієту.

Багато господарів сильно раскармлівать своїх тварин, стверджуючи, що чим кіт товщі, тим він гарніше. Що ж, краса - поняття відносне, але от щодо здоров'я ветеринари сходяться в одному: зайву вагу на користь не йде. Проблеми зі здоров'ям тягнуть за собою зменшення тривалості життя, яка у кішок тепер не велика. Тому дбайливому господареві варто стежити за кондицией свого вихованця, не допускаючи появи у нього зайвої ваги.

Але що робити, якщо зайві кілограми вже є?

Потрібно з ними боротися. Тварина гладшає тоді, коли споживає енергії більше, ніж витрачає. Досить часто починають повніти кастровані коти, адже після кастрації найчастіше зменшується активність тваринного, а замість підвищеного інтересу до кішок з'являється підвищений інтерес до їжі (див. Як правильно годувати кастрованого кота). Якщо тварина початок повніти, то, в першу чергу, потрібно нормалізувати його режим харчування. Переведіть кішку на дворазове прийняття їжі - вранці і ввечері. Їжа не повинна лежати в мисці цілодобово - після того, як кішка поїла, залишки прибираються. У вільному доступі повинна бути тільки вода. Якщо ви годуєте вихованця натуральною їжею, переглянете його раціон: збільште кількість білків і зменшите кількість жирів і вуглеводів. Якщо ви дотримуєтеся годування готовими кормами, то переходите на дієтичний корм.

Спочатку, кішка може відмовлятися є не те, що вона звикла. Слід запастися терпінням - рано чи пізно вона стане є те, що дають. Правда, що вам доведеться пережити перед тим, як це «рано чи пізно» здійсниться - окрема історія. Проте, тримайтеся і не давайте слабину. Пам'ятайте, що це все не просто так, а для блага вашого улюбленця.

Відучити кішку від звички клянчити їжу і перекушувати між прийомами їжі, не давайте їй ласощі занадто часто. Якщо ви хочете іноді балувати її чимось смачненьким, то робіть це не частіше разу на тиждень.

І, нарешті, грайте зі своїм вихованцем. Збільшення фізичної активності допоможе йому швидше «спалити» зайвий жир і бути в тонусі. Намагайтеся поступово збільшувати час і інтенсивність рухливих ігор.

Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр