Сайт клубу

любителів кішок "Династія"

Якщо кішка їсть квіти

Кішка їсть квіти

Чому кішка їсть квіти?

Кішка за своєю природою - дрібний хижак, основний її раціон в природних умовах складають дрібні гризуни і птиці. свою видобуток вона їсть цілком, разом з кістками, пір'ям і шерстю. Але, її шлунково-кишковий тракт не пристосований для того, щоб їх перетравити, тому кішці доводиться відригувати непеваренние залишки їжі. Для полегшення цього процесу дикі кішки час від часу їдять траву. Травинки подразнюють шлунок, ніж та провокують блювотний рефлекс. Крім того, кішки постійно вилизуються, і в результаті проковтують грудочки шерсті. Від цього «баласту» їм теж необхідно очищати шлунок.

До траві небайдужі багато домашні кішки. Правда, смаки у всіх різні - деякі вважають за краще овес, деякі пирій, інші - котячу м'яту. Є кішки, які чомусь не їдять траву взагалі, але таке зустрічається рідко. Поїдання домашніх рослин і квітів з вази - з цієї ж серії.

Як відучити кішку є квіти?

Якщо ваш улюбленець унадився є кімнатні рослини, постарайтеся його відучити. Можна покласти в горщик шкурки цитрусових (кішки не переносять їх запах), деякі радять обприскати листя водою з перцем. Але найголовніше - запропонуйте вашій тварині альтернативу. Посадіть будинку спеціальну траву для кішок, яка продається в будь-якому зоомагазині (і стоїть, до речі, копійки). До її складу входять насіння злакових, іноді - котяча м'ята. В принципі, можна не купувати спеціальну траву в магазині, а самому пророщувати овес або збирати траву на вулиці. Смаки у кішок дуже різні, деякі з них з якихось тільки їм самим відомим причинам магазинну траву не переносять взагалі, а вуличну їдять із задоволенням. Тільки збирайте траву не на міський галявині, де вона, можливо, обприскати пестицидами і забруднена через близькість доріг, а за містом.

Після того, як кішка поїсть трави, її має знудити. Це процес мимовільний і неконтрольований. Має сенс простежити, щоб вона  очистила шлунок там, де за нею буде легко прибрати.

А ось багато кімнатні квіти для кішки можуть бути отруйні. Рослини, небезпечні для кішки - це блекота, фіалки, морська цибуля, герань, конвалія, календула, нарциси, мак, тис, цикута, олеандр, філодендрон, чемериця, хризантеми і всі цибулинні рослини.

Впишите сюда свой заголовок

Delicious Digg Facebook Google Bookmarks Technorati Twitter LinkedIn ВКонтакте LiveJournal Мой мир Я.ру Одноклассники Liveinternet БобрДобр